Черкащанин фігурує на скандальному відео з Єрмаком

Фото – Радіо Свобода

Вчора народний депутат Гео Лерос опублікував відео, на яких є брат глави Офісу Президента Денис Єрмак. Депутат стверджує, що він нібито “торгує посадами”. У числі тих, хто зустрічався та домовлявся з Єрмаком і черкащанин Анатолій Хмільківський.

Про це пише “Радіо Свобода“.

За інформацією журналістів, на записах видно, як Денис Єрмак зустрічається з різними кандидатами і проводить співбесіди на державні посади у різних сферах. Він розповідає, що його брат – помічник президента, і сам він теж давно і добре знайомий із Володимиром Зеленським.

На зустріч із Денисом Єрмаком претендентів приводить його помічник. А підбирати кадри допомагає ще одна людина, яка й здійснила відеозапис.

На одному з відеозаписів видно, як Єрмак зустрічається з Анатолієм Хмільківським. Відео датоване 22 серпня 2019 року.

Він зустрічається із Денисом Єрмаком, щоб обговорити його можливу роботу в Одеському регіоні. Під час співбесіди він розповів про свій досвід роботи з фондовим ринком, будівництвом та інвестиціями – зокрема, у 2015–2017 роках він керував Агентством розвитку Черкащини Черкаської обласної ради. Цікавився посадою «зама по економіці» на Одещині – вочевидь, мова йшла про заступника голови Одеської ОДА. Про гроші – як оплату за крісло – на цій зустрічі не йшлося. Зрештою, призначений на цю посаду Хмільківський так і не був.

У коментарі журналістам Анатолій Хмільківський спочатку сказав: «Перший раз про це чую абсолютно. Ви, мабуть, помилилися». Утім, потім підтвердив усі факти трудової біографії, які він озвучував під час співбесіди, зафіксованої на відео:

– Я не пам’ятаю цього випадку. Я як громадсько-політичний діяч і людина з бізнесу спілкуюсь з різними людьми на різні теми. Якщо я спілкувався з людиною, не знаючи, що це Єрмак, допускаю цю ситуацію… Якщо говорити про те, чи мені пропонували посаду заступника в якійсь області, наприклад, на прізвище Єрмак – ні, не пропонували, – “Радіо Свобода” цитує Хмільківського.

Зазначимо, у 2015 році Хмільківський балотувався до Черкаської обласної ради від БПП “Солідарність”, але не пройшов. У 2019-му він активно себе позиціонував себе як прихильник Володимира Зеленського, деякі ЗМІ називали його “представником команди Зе”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *