Черкащанин із срібною медаллю Кубка світу

Фото зі сторінки Управління в фейсбуці

У складі збірної України черкащанин Сергій Куліш виборов друге місце Кубка світу з кульової стрільби.

Про це інформують у пресслужбі Управління в справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Кубок світу з кульової стрільби тривав із 18 до 29 березня у Нью-Делі в Індії. В особистій першості Сергію Кулішу вдалось вибороти срібну медаль Кубка світу.

Ще одну медаль черкащанин здобув у парі в змішаній категорії з Анною Ільїною. Спортсмени отримали нагороду за стрільбу з гвинтівки з трьох положень на 50 метрів.

Надалі Сергій Куліш готуватиметься до чемпіонату Європи, який заплановано у хорватському місті Осієку й триватиме з 20 травня до 6 червня. На цих змаганнях спортсмени матимуть змогу поборотись за ліцензію на Олімпійські ігри.