Зоомагазин Леопольд

Черкащанин понад 10 років створює паперові 3D-фігури (ФОТО, ВІДЕО)

Черкащанин Іван Іскімжі з 14-ти років створює паперові фігури в 3D форматі.

Про це розповідають у сюжеті “Суспільного“.

Таке хобі черкащанина називається Pepakura – створення фігур у 3D форматі із картону.

Своє захоплення Іван поєднує із переглядом відео чи аудіокнигами: намагається пізнавати нову інформацію. Хлопець удосконалював свою майстерність протягом десяти років.

– Враховуючи, що це хоббі, на яке я можу виділити певний час, я заходжу в інтернет, гортаю сотні різних розгорток, пальцем питаю: оце мені подобається. Роздрукував і в бій, як кажуть, – розповідає Іван.

Кожна фігура складається із певної кількості елементів, які між собою потрібно правильно склеїти. Найскладнішою для хлопця стала модель людини, вона налічує тисячу елементів. Для початківців Іван рекомендує обирати простіші моделі:

– Тим, хто починає, однозначно, я раджу фігури, які мають мінімальну кількість заглиблень. Велике підвищення або пониження також ускладнює роботу. Тож у зв’язку із цим я раджу фігури, які мають більш округлу, або більш квадратну форму для початку, – зазначає черкащанин. – Це як антидепресант: коли сідаєш, занурюєшся повністю. А ще для будь-якої людини є приємністю, коли вона бачить, що у неї щось виходить.

Детальніше – дивіться у відео:

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *