Черкащанин пробився у чвертьфінал Чемпіонату Європи

У Парижі фінішував чемпіонат Європи з баскетболу 3 на 3. Збірна України на цьому турнірі посіла 8-ме місце. У складі національної команди грав і вихованець “Черкаських Мавп” Нікіта Руслов.

Про це інформують у прес-службі черкаського клубу.

Шлях до Франції українська команда пройшла з кваліфікації, успіх у якій дозволив увійти до числа 12-ти учасників Євробаскету.

Уже в Парижі збірна України протистояла топовим командам старого світу. На груповому етапі українці поступилися Бельгії (10:11), втім у другій грі створили гучну сенсацію, обігравши лідера світового рейтингу – Сербію – 21:17.

У чвертьфіналі українцям не вдалося обіграти ще одного топового суперника – Литву (9:21). Відзначимо, що в підсумку серби стали чемпіонами Європи, а Литва стала срібним призером.