
Черкащанин забив дружину під час сварки
На Черкащині чоловік забив до смерті свою дружину. Він також зберігав наркотики в теплиці. Обвинуваченого ув’язнили на дев’ять років.
Про це йдеться у вироку Драбівського районного суду, пише «18000».
У матеріалах справи йдеться, що обвинувачений декілька разів ударив дружину по голові. Потерпіла отримала тяжкі тілесні ушкодження, від яких померла на місці. Крім цього, у теплиці черкащанина знайшли канабіс.
Обвинувачений у залі суду розповів, що дійсно під час сварки вдарив дружину по голові. Додав, що вона впала на підлогу та, ймовірно, тоді отримала травму, від якої померла. Чоловік сказав, що жінка деякий час з ним говорила та рухала руками. Швидку обвинувачений не викликав, бо боявся, що його заберуть служити. Втім уже в залі суду наголосив, що хоче спокутати провину, захищаючи країну.
Вирок суду
Суд визнав чоловіка винним за ч. 2. ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) та ч. 3 ст. 309 (незаконне зберігання наркотиків) ККУ. Обвинуваченому призначили дев’ять років ув’язнення. Вирок може бути оскаржений в апеляційній інстанції.
Читайте також: Мобілізація засуджених: хто не зможе вступити до війська в Україні.
Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?».


