Черкащанин взяв два “золота” на Кубку світу

Ілля Ковтун на Кубку світу

Черкаський гімнаст Ілля Ковтун виборов нагоди Кубка світового виклику-2022.

Про це повідомили в пресслужбі Управління в справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Кубок світового виклику зі спортивної гімнастики тривав із 30 вересня до 2 жовтня в Угорщині. Для України – це перший повноцінний міжнародний старт зі спортивної гімнастики після чемпіонату Європи-2022.

Черкаську область у складі збірної України представляв Ілля Ковтун. Його виступ у фіналі змагань був цієї суботи. Спортсмен став переможцем у вільних вправах. Гімнаст отримав оцінку 14.733, випередивши представника Казахстану Мілада Карімі та Когу Хірамацу з Японії.

У неділю Ковтун здобув золоту медаль у вправах на паралельних брусах. Черкасець отримав оцінку 15.100.

Додамо, Ковтун увійшов до заявки України на майбутній чемпіонат світу-2022. Світова першість розпочнеться у Ліверпулі 29 жовтня та триватиме до 6 листопада.

Нагадаємо, черкаські спортсмени стали призерами чемпіонату України з грепплінгу.