У Черкасах зареєстрували петицію про демонтаж радянської зірки

На сайті Черкаської міської ради з’явилася петиція про демонтаж радянської зірки, яка розташована у сквері ім. Сержанта Смірнова на Митниці.

Петицію сьогодні зареєстрував Микола Макуха.

Демонтований радянський знак черкащанин пропонує здати на брухт чи на листовий метал, а отримані кошти віддати на потреби воїнів черкаської ТРО.

“Саме до таких символів і прориваються московські війська, бо це мітка їхніх територій. Це символ їхньої “славної” імперської історії, яку вони зараз намагаються відновити, почавши війну проти нас. Кожен пам’ятний знак встановлюють, щоб формувати у суспільстві визначені цінності, образи, культуру. Яку роль зараз відіграє цей пам’ятний знак? До речі, інформаційної таблички, що це за знак і до чого він тут встановлений, немає. Цю гидоту треба зрізати, здати на брухт, а тримані кошти інвестувати у Перемогу. Як цей символ імперського поневолення стоїть тут, попри всю ту декомунізацію, що вже відбулася, для мене загадка. Може, комусь душу гріє? Та час вже цьому брухту попрацювати на нашу перемогу. Впевнений, що в Черкасах цьому символу російської історії не місце”, – зазначає автор петиції.

Підтримати петицію можна ТУТ.

Нагадаємо, у липня 2015 року  у відповідності до вимог Закону України “Про засудження комуністичного та нацистського тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” Черкаська міськрада ухвалила рішення демонтувати символи комуністичного і нацистського тоталітарних режимів у місті Черкаси і замінити їх на державні символи України.

Тоді ж радянську символіку демонтували на Будинку рад, а наступного року зірку демонтували на в’їзді у Черкаси.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *