“Ситуація йшла похвилинно”: чоловіка, який врятував дітей на кризі, просять преміювати

Інцидент стався 16 січня на Дніпрі в Черкасах. Двоє чоловіків та молода пара врятували неповнолітніх хлопчиків, які провалилися під лід. Витягли дітей за допомогою тросу. 

Про це в коментарі “18000” розповів один із рятівників Роман Бережний

За його словами, того дня він разом із зятем Олександром катався поруч із набережною на квадроциклах. Першими дітей, які провалилися під лід, помітила молода пара.

– Хлопець, якого також звали Олександр, побіг до нас та повідомив, що тонуть діти. Тоді ми разом кинулися на допомогу: підчепили дітей тросом, яким і витягнули їх із води, – розповідає Роман. 

Відразу після цього чоловіки відвезли дітей до найближчого ресторану – “Victoria Garden”. За словами Романа, працівники закладу швидко впустили їх та почали допомагати.

– Дівчата відразу почали відігрівати дітей гарячим чаєм та ковдрами, – зазначає чоловік. – Швидка та рятувальники приїхали вже саме тоді, як хлопчики перебували в закладі. 

Мама одного із дітлахів говорить, що саме оперативність врятувала життя дітей, які мали переохолодження.

– Як мені сказав один із співробітників швидкої допомоги, у той момент ситуація йшла похвилинно. Якби навіть діти й вибралися з води, однак провели кілька хвилин в очікуванні медиків на березі, могло статися лихо, – говорить жінка. – Нині стан хлопчиків задовільний. 

Вона додає, що вдячна рятівникам свого сина та просить висунути Романа Бережного на премію мера. 

– Говорять, Роман уже не вперше рятує людей, тому прошу міського голову відмітити та преміювати його. На таких людях тримається наше майбутнє, – зазначає жінка. 

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.