Черкащанина засудили за ухилення від військової служби

17 квітня 2019 року Колегія суддів судової палати в кримінальних справах апеляційного суду Черкаської області винесла вирок у справі лейнтентанта військової частини А1659.

Відповідно до матеріалів справи, у період з 19.10.2015 по 31.10.2015 військовослужбовець відмовився приступати до військової служби та виконувати накази про прикомандування до 3-ї зенітної ракетної батареї військової частини А1659, що дислокується у Золотоноші.

Свої дії засуджений пояснив тим, що не бажав служити під командуванням командира військової частини А1402, який до нього ставився упереджено, бо він відмовлявся приймати розукомплектовану військову техніку, і хоча мав хронічну хворобу, просився на службу в зону АТО.

Разом з тим покази свідків зокрема співслуживців засудженого, а також його командирів свідчать про те, що офіцер систематично ухилявся від виконання наказів та проявляв недисциплінованість як під час безпосередньо несення служби, так і ще під час навчання в Харківському військовому виші.

Розгляшувши матеріали справи та покази свідків, Апеляційний суд виніс новий вирок у справі військовослужбовця, визнавши його винуватимим в ухиленні від несення військової служби та засудивши до трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном у три роки. Таким чином виправдовувальний вирок першої істанції був скасований.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *