Співачка Alena Omargalieva випустила літній трек “Метелики”, у якому поєднала свій фірмовий стиль: денс-поп звучання та ніжний жіночий вокал.

Про це пишуть “18000”.

Пісня сповнена почуттів та емоцій. За словами співачки, її новий трек дає можливість поринути у власний всесвіт і знайти безпечний простір всередині себе у складний час:

– Так добре іноді згадати як це – кохати поза небезпекою. Трек “Метелики” для мене – музичний простір, де на декілька хвилин можна бути вільним від навколишнього світу. Буду рада, якщо кожен, хто його слухатиме, відчує те ж саме.

У пісні співачка зізнається, як легко може розтанути від дотику коханого та з якою відданістю вони продовжують любити один одного крізь роки.

Я впевнена, що кожен хоч раз проживав відчуття “метеликів в животі” при погляді на кохану людину. Але істина любові ховається в тому, щоб зберегти це відчуття крізь роки, — коментує Alena Omargalieva.

Ще до офіційного релізу шматок треку “Метелики” завірусився у “TikTok” та набрав понад шість тисяч відео перезйомів за п’ять днів.

Літній денс-трек “Метелики” можна почути на музичних платформах – ТУТ.

Читайте також: Фільм, за мотивами книжки письменника з Черкас, з’явився на відомих медіасервісах.

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *