Черкащанка виборола медаль чемпіонату з гірського бігу

Черкащанка виборола нагороду з гірського бігу

Черкаську область на чемпіонаті України з гірського бігу представляла Анна Опанасюк. Дівчина виборола нагороду.

Про це повідомили в пресслужбі Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Чемпіонат України з гірського бігу (вгору-вниз) тривав 5-6 травня у місті Сколе Львівської області.

Черкащанка долала дистанцію з гірського бігу на 8 км із перепадом висот у 400 м. Анна Опанасюк здобула результат 56 хвилини 24 секунди, що дало їй змогу вибороти бронзову медаль змагань серед жінок.

А також Анна виконала вимоги для участь у чемпіонаті світу з гірського бігу, який відбудеться Австралії.

Нагадаємо, спортсмен зі Сміли став срібним призером Кубка світу.

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди