Черкащина долучилась до спецоперації “Мак”

Із першого червня до 23 вересня на території України організовано проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою “Мак”.

Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у Черкаській області.

Мета операції – виявлення та знищення нелегальних посівів нарковмісних рослин маку й конопель, а також перекриття каналів надходження цих рослин до споживачів наркотиків.

Незаконні дії, пов’язані з посівом і вирощуванням нарковмісних рослин, за чинним законодавством, передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність, а саме:

  • ст. 106-2 КУпАП (Незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку чи конопель). Санкція статті передбачає штраф від вісімнадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощуваних наркотиковмісних рослин;
  • ч. 1 ст. 310 ККУ (Посів або вирощування снодійного маку чи конопель). Передбачено покарання у вигляді штрафу від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт до шести місяців, або обмеженням волі до трьох років;
  • ч. 2 ст. 310 ККУ (Посів або вирощування снодійного маку чи конопель). Санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до семи років.

Крім того, ст. 106-1 КУпАП (Невжиття заходів щодо забезпечення охорони посівів снодійного маку чи конопель, місць їх зберігання та переробки) тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від тридцяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини