Черкащина потрапила до рейтингу найкомфортніших областей для ведення бізнесу

У рейтингу “Regional Doing Business – 2020” Черкащина стала сімнадцятою серед найкомфортніших для ведення бізнесу областей України.

Офіс ефективного регулювання BRDO презентував цьогорічний рейтинг “Regional Doing Business – 2020”, який відображає сприятливість інвестиційного клімату в українських обласних центрах.

За результатами дослідження, Черкащина посіла сімнадцяте місце в рейтингу найкомфортніших областей для бізнесу. Переможницею в 2020 році стала Житомирщина.

Рейтинг “Regional Doing Business – 2020” визначається за сумою балів, набраною обласним центром у шести компонентах:

  • започаткування бізнесу;
  • сплата місцевих податків;
  • оформлення земельної ділянки;
  • приєднання до електромереж;
  • одержання дозволів на будівництво;
  • одержання дозволів на електронні сервіси.

Оцінювання проводилося за адаптованою методологією Світового банку на основі опитування українських підприємців, у якому взяли участь 1 754 респонденти з 25 областей та міста Києва.

“Поступ реформи децентралізації надає нові повноваження місцевому самоврядуванню. Спосіб реалізації повноважень часто має визначальний вплив на те, який державний сервіс отримають місцеві підприємці. Від місцевого самоврядування часто залежить, чи будуть реалізовані ухвалені реформаторські закони. Regional Doing Business — лакмусовий папірець, що вказує органам місцевого самоврядування, на чому треба акцентувати увагу, щоби поліпшити умови для підприємців та залучати інвесторів”, – відзначив Олексій Дорогань, виконавчий директор Офісу ефективного регулювання BRDO

Зазначимо, що рейтинг “Regional Doing Business”, який оцінює легкість ведення бізнесу в усіх обласних центрах України, експерти BRDO розробляють із 2017 року.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.