Черкащина в лідерах євроекспорту та аутсайдер євроінтеграції

Експерти Центру “Нова Європа” у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції створили “Євромапу України. Рейтинг європейської інтеграції областей”.

Про це повідомляє “Європейська правда“.

Створена Євромапа України була, аби за допомогою розробленої методології виміряти рівень проникнення євроінтеграційних стандартів та практик у регіони України та зрозуміти, як на місцях використовують ті можливості, які відкриває для розвитку областей та їхніх мешканців процес європейської інтеграції. Крім цього, метою було привернення уваги місцевих можновладців до того, що європейська інтеграція – це не лише про діяльність центральних органів влади та Києва.

Для дослідження рейтингу європейської інтеграції областей були обрані дев’ять сфер: економічна інтеграція, інфраструктура, локальна демократія та підзвітність, освітня, наукова, культурна інтеграція, охорона здоров’я, енергетична та екологічна політика, гендерна рівність, комунікація євроінтеграції, ширше партнерство.

Лідером євроінтеграції стала Львівська область. Черкащина ж – в аутсайдерах.

Водночас. згідно з рейтингом, Черкащина ввійшла до трійки лідерів за рівнем приросту експорту товарів до країн ЄС.  Також у трійці – Кіровоградська та Львівська області.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.