Черкаси дадуть поліції 3,5 млн грн на відеонагляд, викинувши 1,5 млн на власний проект

13 серпня на під час сесії Черкаської міської ради депутати проголосували за виділення 3,5 млн гривень Головному управлінню національної поліції Черкаської області на реалізації проекту “Безпечна Черкащина”. Проект депутатам презентував керівник обласного ГУНП Михайло Куратченко.

Відповідно до цього проекту, Національна поліція облаштує камерами відеоспостереження міста та селища області. 3 млн гривень виділила на цей проект Обласна рада з обласного бюджету. За задумкою ініціаторів Черкаси ж мали виділити 5 млн гривень, втім місцеві обранці затвердили меншу суму.  

Станом на сьогодні інформація про розпочаті ГУНП процедури закупівель відсутня. 

Зазначимо, що на минулому власному засіданні виконавчий комітет затвердив виділення 7,5 млн гривень на систему відеонагляду, яку мав реалізовував Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, втім депутати перерозподілили ці кошти на інші цілі.

Крім того, у березні 2020 року Департамент житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради уклав угоду з підприємцем Михайлом Бугайчуком на розроблення проекту системи відеоспостереження та центру керування дорожньою інфраструктурою. Вартість договору – 1,5 млн гривень. Втім, станом на сьогодні проект не оплачений і перебуває на стадії розробки. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.