Черкаси підтримають акцію проти гендерно зумовленого насильства

Акція проти гендерного насильства

У Черкасах відбудеться акція до 16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства. Її проведуть сьогодні о 12:00 годині на Соборній площі. 

Про це повідомили в пресслужбі Управління в справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Цьогоріч UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення, разом із партнерами організував акцію під гаслом “Чуйність переможе насильство”. У 60 містах по всій Україні встановлять мозаїку із зображеннями різних форм насильства. Інсталяція виконана із магнітів, тож беручи кожен із них собі, охочі доєднаються до того, щоб негативне зображення зникло.

– Чим більше ми робимо тему гендерно зумовленого насильства видимою, тим більше людей вмітиме розпізнавати та протидіяти йому, тим менше українське суспільство його толеруватиме. Наша спільна мета — досягти нульової толерантності до гендерно зумовленого насильства, – сказав голова представництва UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Хайме Надаль.

Окрім мозаїки, під час акції презентують інтерактивну онлайн-гру, завдяки якій можна дізнатися про різні форми насильства й про те, як жителі міста Черкаси ставляться до цієї теми та чи готові прийти на допомогу у разі потреби. Ці дані — результати дослідження громадської думки, яке UNFPA проводив у 30 містах України з грудня 2021 до лютого 2022. Переможці гри зможуть отримати фірмові подарунки.

Додамо, в світі “16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства” відзначають з 25 листопада до 10 грудня.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *