Черкаси профінансують ініціативи організацій ветеранів війни та осіб з інвалідністю

жінка у військовій формі ЗСУ

За бюджетні кошти Черкас підтримають громадські організації – переможців конкурсу з визначення програм підтримки ветеранів, їхніх родин та людей із інвалідністю. 

Про це повідомили в Черкаській міській раді.

На розгляд комісії подали 14 проєктів за трьома напрямами. З них вісім стали переможцями. Гранична сума фінансової підтримки одного проєкту – не більше 175 тис. грн.

У напрямі “Забезпечення статутної діяльності ГО ветеранів війни” перемогли:

  • громадська організація “Черкаський союз учасників АТО” з проєктом “Соціальна підтримка учасників АТО/ООС, російсько-української війни, членів їх родин, та формування в суспільства поваги до ветеранів”;
  • ГО “СИЛА. ЗАХИСТ. ЧЕСТЬ.” – проєкт “Психологічна реабілітація ветеранів війни та членів їх сімей”;
  • Черкаська міська спілка ветеранів Афганістану – проєкт “Всебічна підтримка ветеранів війни, Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, зокрема і осіб з інвалідністю”;
  • ГО “Спілка ветеранів повітряно-десантних військ і військ спеціального призначення” – проєкт “Рівний-рівному”.

Напрям “Соціальна адаптація ветеранів війни, зокрема психологічна допомога ветеранам війни та членам їхніх сімей, членам сімей загиблих ветеранів війни, членам сімей загиблих захисників і захисниць України”:

  • ГО “СИЛА. ЗАХИСТ. ЧЕСТЬ.” –  проєкт “Психологічна реабілітація ветеранів війни з посттравматичним стресовим розладом”.

Напрям “Сприяння розвитку системи надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю”:

  • ГО “Спілка батьків молоді з інвалідністю «Перспектива»” – проєкт “Театральна студія «Рампа»”;
  • Черкаська обласна організація українського товариства сліпих – проєкт “Надання послуг супроводу осіб з інвалідністю по зору”;
  • ГО “Сімей дітей з інвалідністю – синдромом Дауна та іншими генетичними порушеннями «Сонячні діти Черкащини»” – проєкт “Сонячні кроки”.

Нагадаємо, у Черкасах випустили “Соціальний путівник ветерана”. Доступна електронна версія.

Також знайомтеся: Незламні” – спецпроєкт, над яким команда працювала кілька місяців. Це історії 10 військовослужбовців, які були поранені під час бойових дій, наслідком чого стала ампутація.

Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *