Черкаси стали на крок ближче до запуску електронної системи оплати в транспорті

Департамент житлово-комунального комплексу Черкас може проводити конкурс із визначення інвестора, який запустить сервіс електронної оплати за проїзд у транспорті. 

Таке рішення ухвалив виконавчий комітет сьогодні, повідомляють у пресслужбі Черкаської міської ради.

Як розповів начальник управління транспорту Віталій Москаленко, переможець конкурсу має змонтувати валідатори в маршрутках і тролейбусах. Це пристрої, за допомогою яких можна оплачувати проїзд банківськими картами, мобільними телефонами та смарт-годинниками. А також згідно з умовами переможець повинен випустити карти для оплати за проїзд й обладнати мережу їх поповнення.

– Автоматизована система обліку дозволить нам отримувати повну інформацію про кількість пасажирів у громадському транспорті, зокрема, про чисельність пільговиків. Це допоможе запобігти маніпуляціям навколо компенсації за пільговий проїзд, – прокоментував Віталій Москаленко.

За його словами, проєкт рішення пройшов процедуру регуляторного акту. Жодні зауваження чи пропозиції від населення чи перевізників – не надходили.

Рішенням виконавчого комітету також затвердили порядок функціонування та вимоги до автоматизованої системи обліку оплати за проїзд, склад конкурсного комітету і положення про нього, умови проведення конкурсу та перелік документів, який подаватимуть для участі в конкурсі.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини