Черкасиенергозбут: як врегулювати постачання електрики у випадку смерті споживача

Черкащан поінформували щодо постачання електричної енергії у разі смерті споживача.

Інформацію оприлюднили на сайті Черкасиенергозбуту.

У випадку смерті споживача спадкоємцю необхідно звернутись до оператора системи розподілу для укладання договору про надання послуг з розподілу/передачі електричної енергії. Після укладання угоди спадкоємцю необхідно звернутись до Центру обслуговування споживачів Черкасиенергозбуту для укладання договору та надати документи:

  1. Копію паспорта та копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або реєстраційного номера картки платника податків, копію паспорта;
  2. Паспорт точки розподілу/передачі об’єкта;
  3. Копію довідки від нотаріуса, що підтверджує подання заяви про прийняття спадщини. Переважне право на укладення такого договору має право особа, яка проживає за адресою місцеперебування об’єкта побутового споживача та надасть документальне підтвердження місця реєстрації або довідку органів місцевого самоврядування про місце фактичного проживання за адресою об’єкта побутового споживача.

Новий договір укладається на умовах діючого договору споживача і діє до моменту звернення спадкоємця, після набуття права власності на об’єкт побутового споживача з наданням копії витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності.

У разі відсутності ініціативи спадкоємця впродовж 20 робочих днів щодо укладення договору з оператором системи розподілу, а потім з електропостачальником, в такому випадку постачання електричної енергії за відповідним договором буде припинено.

*Реклама 

Розкажіть нам, чого бракує на сайті “18000”! Для цього ми проводимо опитування серед читачів видання. Воно займе близько п’яти хвилин і є дуже цінним для нас. Посилання на анкету

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *