«Черкасигаз» відбирав газ для власних потреб. Сума збитків 200 мільйонів, – ухвала

Черкаська поліція стверджує, що службові особи «Черкасигаз» впродовж 2017 року  допустили несанкціонований відбір природного газу до своїх мереж. Кримінальне провадження відкрите у липні цього року.

Про це йдеться в ухвалі Соснівського райсуду Черкас від 2 вересня.

В тексті ухвали пояснюється, що АТ «Укртрансгаз» є оператором газотранспортної системи, що здійснює діяльність із транспортування природного газу магістральними газопроводами. «Черкасигаз» є оператором газорозподільних мереж на території Черкаської області, через які газ постачається кінцевому споживачу.

За матеріалами слідства, протягом 2017 року службові особи ПАТ «Черкасигаз» створили негативний баланс отриманого природного газу, який не оплатили на користь АТ «Укртрансгаз», тобто допустили несанкціонований відбір природного газу до своїх мереж.

У відповідних довідках «Черкасигаз» відображало наявність номінацій на транспортування природного газу від замовника послуг транспортування ТОВ «Променерго-Ресурс» для власних потреб. У дійсності це підприємство не подавало жодної номінації чи реномінації на транспортування природного газу для ПАТ «Черкасигаз». Відповідно до документації ПАТ «Укртрангаз», не існує жодної підтвердженої номінації ТОВ «Променерго-Ресурс», в яких би споживачем протягом 2017 року був би зазначений ПАТ «Черкасигаз». У зв`язку з чим, алокація таких обсягів газу не може бути здійснена на ТОВ «Променерго-Ресурс».

В ухвалі зазначається, що протягом 2017 року ПАТ «Черкасигаз» безпідставно, самовільно відібрало для власних потреб 416,09 тисяч кубометрів газу. У результаті цього АТ «Укртрангаз» завдано збитків на загальну суму близько 200 мільйонів гривень.

2 вересня Соснівський райсуд задовольнив клопотання слідчих і надав тимчасовий доступ до банківських документів із рухом коштів.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.