Черкаська “антивакцинаторка” відхрестилася від поглядів і закликала слухати лікарів

Стоп-кадр із відео

Черкащанка Ірина Ткаченко, яка ще недавно організовувала “антивакцинаторський” мітинг, заявляє, що не є противницею вакцин.

Відповідне відео вона опублікувала у своєму фейсбуці.

– На мене повісили ярлик “антивакцинатор”, що є повною нісенітницею. Я при здоровому глузді, не ведусь на всякі “брєдні” щодо того, що вірус розпиляють чи чіпи вколюють, – каже Ткаченко. – Вакцинація потрібна. Є дуже багато людей, організм яких не може самостійно подолати вірус.

Вона також зазначила, що публікує в себе на сторінці дописи лише від лікарів “офіційної медицини”.

– Вакцинація врятувала сотні, тисячі, сотні тисяч життів від інших хвороб. Тому медицина, напевно, і в питанні з вірусом, який зараз новий, діє по тій же схемі. Тому кожен з вас повинен думати насамперед своєю головою і слухати свого лікаря, – резюмувала жінка.

Варто зазначити, що ще нещодавно риторика Ірини Ткаченко була зовсім іншою. Зокрема, вакцинацію вона називала “примусовою”, а сам процес – “уколізмом”.

Нагадаємо, 10 листопада на Соборній площі Черкас зібрався мітинг людей, що виступають проти вакцинації. Його організувала Ірина Ткаченко.

Уже 16 листопада представники черкаської поліції та Держпродспоживслужби прийшли із перевіркою в дитячий центр підготовки і розвитку “Крокодил Гена”, власником якого є Ткаченко.

Окрім того, тоді ж на Ірину Ткаченко склали протокол за проведення мітингу без дотримання карантинних правил (за частиною 1 статті 44 КУпАП).

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

12 Коментарів

 1. ВИСНОВОК: не слухайте всяких бажаючих “засвітитися”! Думайте головою, слухайте компетентних лікарів ( а не тих, хто як флюгер, то туди, то сюди), дивіться на обстановку та робіть СВОЇ ВИСНОВКИ! Я ні разу не пошкодувала, що вакцинувалася (хоча спочатку жалкувала, бо поїхати в Європу не вдалося), зате зараз скрізь, де питають, показую сертифікат та бережу цим свої нерви (і не тільки свої).

  1. Расскажите это своим детям бесплодным или с генной мутацией.

   Рокажите мне Сертификат о том, что ХОТЬ ОДНА вакцина из существующих в мире наданный момент имеет ПОЛНОСТЬЮ сертифицированный статус!

   Ан нет, не существует таких вакцин, так что это эксперимент медицинский (отсылка к Нюрнбергскому процессу)…

   1. Ще 50 років тому, коли вакцин від більшості хвороб не було, кожна десята дитина вимирала, не доживши до 1 року. Зараз смертність серед немовлят – лише 1%. Нащо ТЕБЕ, дурня вакцінували в дитинстві?

 2. Вот дура прогнулась нет вакцинации

 3. Запугали женщину и заставили прогнуться

 4. Хм, невже здоровий глузд взяв своє? Хоча ні, скоріш за все, їй просто перестали платити за пропаганду…

 5. Это всё клятые масоны, во главе с Биллом Гейтсом, запугали бедную женщину, возможно даже пытали! Вот увидите, она теперь по ночам вынуждена будет на самолёте летать и нанороботов распылять над Черкассами, чтобы её инопланетяне не забрали к себе в космос и не пустили на эксперименты! )

 6. Это вам не при кровавом януковиче на майден выходить тут демократия

 7. Схоже вона просто прикриває свою задницю, бо зрозуміла що скоро може повністю зіпсувати свою репутацію, я впевнений, що їй платили за пропаганду антиваксів, вона двічі на день стабільно щось писала з цього приводу, це виходило далеко за межі звичайного висловлювання своєї думки

 8. Вона бізнесвумен,після складання протоколу відбулось банальне залякування владними структурами як то перевірка і загроза закриття бізнесу. Тобто втрата засобів до існування от і все…

  1. Аби не працювала нелегально, аби платила податки – не було б чого боятися. А що брехала дурню всяку,як навіжена, за путлерівськими конспектами – так це таки правда.

 9. Директор компании Пфайзер- ветеринар по образованию, Думай.Те.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.