Черкаська боксерка стала чемпіонкою Європи

Черкащанка Кароліна Махно здобула “золото” чемпіонату Європи з боксу серед спортсменів віком до 22 років.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Змагання відбулися вчора у Хорватії. На ринзі серед українських дівчат у фіналі виступала спортсменка з Черкаської області Кароліна Махно.

За золоту медаль наша спортсменка змагалася проти Карабін Ейбхе з Ірландії у ваговій категорії 75 кілограмів. Як наслідок, Кароліна зуміла здобути перемогу над суперницею та стала чемпіонкою Європи серед спортсменів до 22 років.

Додамо, першість континенту серед боксерів до 22 років проходить з 13-го по 23 березня у хорватському Поречі. Участь у турнірі беруть 216 чоловіків та 103 жінки.