Черкаська фехтувальниця вперше виборола нагороду Кубка світу

Українська збірна з фехтування

Черкащанка Валерія Гнідашева в складі національної команди виборола третє місце Кубка світу з фехтування.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Управління в справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОВА.

Кубок світу з фехтування на шаблях серед жінок тривав 17-19 березня у бельгійському Сінт-Нікласі. Черкаську область у складі збірної України представляла Валерія Гнідашева.

Дівчина змагалась у командній першості. Валерія разом із Ольгою Харлан, Аліною Комащук та Оленою Кравацькою завоювали третє місце, здолавши чинних чемпіонок світу – команду Угорщини, з рахунком 45:41.

Зазначимо, що це перша командна нагорода українських шаблісток у Кубку світу з листопада 2019 року. Крім того, черкащанка здобула дебютну нагороду на рівні Кубку світу.

Нагадаємо, черкащанин Артем Манько здобув нагороди Кубка світу з фехтування на візках.