Зоомагазин Леопольд

Черкаська мерія може отримати мільйон за підвал у центрі міста

Черкаська міська рада завершує процедуру продажу права власності на нерухоме майно, розміщене у центрі міста. Мова про підвальне приміщення, площею у майже 200 квадратних метрів по бульвару Шевченка.

Відповідна інформація міститься на порталі “Прозорро.Продажі”.

Відповідно до експертної оцінки, майно було оцінено у 1,25 млн гривень. Саме за таку суму його і викуповує єдиний учасник закупівлі – двадцятирічна черкащанка Дар’я Хмельницька.

Згідно з технічним паспортом, приміщення має 4 кабінети, холл, два санвузли, коридори. Реалізоване приміщення – це підвал гуртожитку, розміщений поруч із торговим центром “Піонер”. Раніше жителі цього гуртожитку жалілися на те, що їх нібито не дозволяють використовувати підвал у якості укриття. У місцевій раді це пояснювали тим, що поруч знаходиться укриття у цокольному поверсі торговельного центру. 

На сьогодні договір між місцевою владою та потенційним покупцем не укладено, але внесено гарантійний внесок, що має гарантувати підписання угоди.

Раніше Хмельницька не брала участі у жодних аукціонах із продажу комунального майна. 

***

Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру»

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *