Черкаська міська рада може спрямувати 1,5 млн грн на підтримку «Черкаських Мавп»

Сьогодні на сесії Черкаської міської ради в межах змін до бюджету депутати можуть схвалити спрямування 1,5 мільйона гривень на фінансову підтримку баскетбольного клубу «Черкаські Мавпи».

Про це йдеться у пояснювальній записці від департаменту фінансової політики.

«Збільшити видатки «Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні» на субсидії та поточні трансферти підприємствам в межах міської програми розвитку фізичної культури та спорту в сумі 1500 000 гривень», – вказано в записці.

Попередньо таке спрямування коштів підтримали під час засідання виконавчого комітету.

Сьогодні на сесії має виступити перший заступник міського голови Сергій Тищенко щодо фінансування «Черкаських Мавп».

Зазначимо, що у вересні цього року клуб змінив назву на “Черкаські Мавпи – Дніпро”. Це пояснили об’єднанням з міським спортивним клубом “Дніпро”.

Власником 71% від капіталу клубу є товариство “Денді-Плюс”, яке в свою чергу належить Світлані Бродській – дружині Михайла Бродського, президента Федерації баскетболу України.

Розкажіть нам, чого бракує на сайті “18000”! Для цього ми проводимо опитування серед читачів видання. Воно займе близько п’яти хвилин і є дуже цінним для нас. Посилання на анкету

***

Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру»

коментарі
4 Коментарі
  1. Светлофоры лучше новые купите..Много перекрёстков без них..ДЕБИЛОИДЫ!

  2. А може тих мавп на передову? разом із депутатами?

  3. Я так зрозумів у місті немає ніяких проблем,раз спонсорують Бродського команду.

  4. Питання: сільки коштів від “Черкаських мавп” надійшло на потреби українській армії? Чи баскетболісти знаходяться поза війною?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *