Черкаська область серед лідерів, де злоякісні утворення виявляють найчастіше

У 2022 році Черкащина посіла друге місце серед інших областей України за кількістю виявлених злоякісних новоутворень. 

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Черкаського клінічного онкологічного центру.

У той рік в області зафіксували 382,7 тисяч хворих на рак. Водночас, за словами директора онкологічного центру Віктора Парамонова, у лікуванні раку на Черкащині є й позитивна статистика.

− 69,9 % пацієнтів прожили п’ять років із моменту встановлення діагнозу. За останні 70 років для нашого регіону – це рекорд, − зазначив Віктор Парамонов.

Статистика хворих на рак

Він зауважив, що обстеження має відбуватися у профільних установах фахівцями.

− В області ми такі єдині. Ми маємо орієнтуватися на те, де вищі стандарти. Наша установа пройшла великий шлях. Улітку їй буде 70 років, – сказав директор онкоцентру. – І ми не зупиняємось на досягнутому. На території Черкаського обласного клінічного онкоцентру будівництво триває і тепер. Ще добудовують два бункери. Реконструюють і перший поверх 9-поверового корпусу. Уряд Японії нам подарує найновіший магнітно-резонансний томограф, якого в нас ще не було. Пройти обстеження на ньому хворі зможуть безоплатно. Ми сподіваємося отримати кошти для реконструкції і нашого паліативного відділення.

Додамо, 4 лютого відзначають всесвітній день боротьби проти раку. Принагідно черкаський онколог Віктор Парамонов наголосив на тому, що варто пам’ятати про своєчасну діагностику та профілактику.

Також читайте: Біль – симптом, який треба лікувати: у черкаському онкодиспансері чекають на медичний канабіс (репортаж).

Резонансні розслідування, ефіри з відомими й цікавими гостями – усе на каналі “18000” в ютубі. Підписуйтеся!

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *