Черкаська ОДА вивчить можливість внесення змін до проекту реконструкції театру

Сьогодні представники громадського сектора, що проводили дослідження користування площею ім. Тараса Шевченка, зустрілися із владцями, автором проекту її реконструкції та керівництвом театру.

Про це в коментарі “18000” розповіла керівниця ГО “Молода Черкащина” Вікторія Феофілова.

За її словами, під час зустрічі всі учасники дискусії погодилися, що консультуватися з громадою важливо і потрібно це робити до початку проектування, а не після того, як проект затверджено. Це допоможе і максимально врахувати потреби городян, і уникнути зайвої роботи проектантами.

– Зараз м’яч на стороні ОДА. До кінця тижня департамент будівництва ухвалює рішення про можливість внесення змін до проекту. Можливо, буде ще одна зустріч вужчим колом учасників, – зазначає Феофілова.

За її словами, роботи з благоустрою території навколо театру мають бути виконані до кінця бюджетного року, інакше фінансування буде втрачено і потрібно буде знову боротися за виділення коштів.

– Пропозиція нашої волонтерської команди: якщо строки і бюджет не дозволяють задовольнити озвучені потреби городян у межах існуючого проекту, то реконструкцію площі розбити на етапи і зараз робити мінімальні трансформації площі, плюс закладати можливості додати необхідні городянам і колективу театра об’єкти у наступні роки, – додає Вікторія Феофілова.

Як повідомляв “18000”, в Черкасах презентували результати дослідження користування містянами площею біля драматичного театру. Надалі його мають врахувати під час коригування проекту реконструкції площі.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.