Черкаська поліція перевіряє шкільні малюнки з георгіївськими стрічками

Черкаська поліція перевіряє інформацію про те, що у школах діти створювали малюнки із використанням забороненої символіки.

Про це повідомила речниця ГУНП у Черкаській області Зоя Вовк.

Раніше в соцмережі опублікували світлини з акції “Черкаси пам’ятають”, яку ініціювала Черкаська міська рада. На світлинах, зокрема, були малюнки із георгіївськими стрічками, які офіційно заборонені в Україні з 2017 року.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

8 Коментарів

 1. ольные на голову? Георгиевские ленты не запрещенны. За такой бред мусоров сажать

 2. З цією так званою “георгієвською стрічкою” воювали власівці на стороні фашистів і своїм симвом перемоги російські імперіалісти зробили її вже зовсім недавно. Раджу цьому аноніму почепити георгівську стрічку собі на груди та пройтися містом. Тут два варіанта – або як він виразився “мусора” оштрафують,або небайдужі громадяни морду наб’ють.

 3. Георгиевские ленточки это знак победы!И не важно где человек живёт в Украине или в России.Наши прадеды,деды воевали не за то чтобы начинать этот безсмысленный конфликт а за нашу жизнь!Это абсурд!Со стороны нашей власти и со стороны полиции.Это история,наша с вами история! Очнитесь!Люди!!!

  1. Яка історі?Історія власовці які воювали разом з фашистам .

  2. Ніколи не бачила, щоб у СРСР носили колорадські стрічки на День перемоги. Не треба натягати мову на глобус.

 4. З цими стрічками САМЕ ЗАРАЗ так звані ЛДНР вбивають наших синів і братів на Донбасі. Стрічку заборонено! Хто цього не розуміє – повний ідіот або провокатор. І до того ж ця стрічка до 9 травня не має жодного відношення. Розкрутили цю тему в росії в 90-х роках. Москалям потрібна війна, вони здихають без неї.

 5. Ловити порушників закону на маршах та парадах – абсолютно нормально. Але при чому тут дитячі малюнки? Тут варіантів два: або малювали батьки (логічно, що покоління радянське), або діти, спираючись на перший пошуковий запит “дєнь пабєди рісунак”.

  Краще б так перевіряли нічим не кращі марші дивизій СС в центрі Києва. Бо що то злочинці, що ці. Але до перших, чомусь, питань немає.

 6. Згоден з вами,ворог взяв цю стрічку за прапор сепаратизму та вбиває наших вийськових,з цими стрічками севастопольський Беркут перекривав вїзд до Криму,з ними носиться ворожа ОПЗЖ,то як це зараз можна дітям нав’язувати?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.