Поліція поки не бачить підкупу на вчорашніх виборах

Станом на ранок черкаська поліція не відкрила жодного кримінального провадження за фактом ймовірного підкупу виборців, що фіксувався вчора спостерігачами та учасниками виборчого процесу на 197 виборчому окрузі.

Про це у коментарі “18000” повідомила прес-секретар Головного управління Національної поліції у Черкаській області Зоя Вовк.

Зі слів Вовк, інформація внесена до єдиної системи і нині “перевіряється”. Слідчі проводять опитування, втім кого саме опитують, Вовк не відповіла. Так само, як і не зазначивши, скільки ще буде тривати відповідна перевірка.

Нагадаємо, вчора відбулись вибори до Верховної Ради на 197 виборчому окрузі, на яких перемогу за результатом паралельного підрахунку голосів здобуває чинний мер Золотоноші Віталій Войцехівські від партії “Слуга народу”.

Разом з тим спостерігачі фіксували масові факти присутності на виборчих дільницях невідомих осіб з різного роду списками, де зазначалися конкретні прізвища ймовірних виборців, номери їхніх телефонів, а також відбувався підвіз та відмічання тих, хто проголосував. У сукупності все це може свідчити про існування так званої “виборчої сітки”, що могла працювати на користь провладного кандидата. Поліція ці факти поки “перевіряє”.

Як повідомляв “18000”, у ці хвилини під ОВК досі стоять члени дільничних комісій у чергах, аби здати виборчу документацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виборчий марафон. Люди зі списками, підвіз виборців та нардепи на дільницях

Новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.