Черкаська прокуратура оскаржує процедуру закупівлі новорічної ялинки за 2,3 млн грн

Черкаська місцева прокуратура звернулася до господарського суду Черкаської області з позовом про визнання недійсними результатів відкритих торгів і укладеного договору закупівлі штучної новорічної ялинки та новорічних інсталяцій на загальну суму 2,3 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба місцевої прокуратури.

Як писав “18000”, у листопаді 2019 року стало відомо, що в Черкасах планують придбати штучну ялинку. Було зроблене фейсбук-опитування. Інформація про її орієнтовну вартість ще не озвучувалася. Вже через кілька днів було оголошено тендер на придбання ялинки із святковою інсталяцією вартістю у 2,5 мільйона гривень.

Тоді тендер зупинили через скаргу до АМКУ від підприємця Сергія Кузляєва. Міська влада орендувала ялинку за 148 тисяч гривень. Ще 161 тисяч спрямували на інсталяції.

16 грудня 2019 року АМКУ розглянув скаргу та зобов’язав замовника внести зміни до тендерної документації. 2 січня 2020 замовник врахував зауваження АМКУ і таки провів аукціон, проте в подальшому відхилив обидві тендерні пропозиції.

У квітні цього року департамент освіти і гуманітарної політики ЧМР уклав угоду на придбання новорічної ялинки з декоруванням за 2,3 мільйона гривень. У ході аукціону дешевшу пропозицію подало товариство “Люм’єр-Україна” з Одеської області. 2 квітня замовник уклав з ним договір.

Як зазначають у прокуратурі, пропозиція переможця відкритих торгів не повною мірою відповідала вимогам тендерної документації. Так, якість окремих комплектуючих споруд не була підтверджена належними сертифікатами, окремі з них не відповідали встановленим вимогам в частині кольору та інших технічних параметрів.

Порушення вимог Закону України “Про публічні закупівлі” підтверджені управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області за результатами моніторингу вказаної закупівлі, проведеного за дорученням органів прокуратури.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини