Черкаська прокуратура розслідує тендер на реконструкцію стадіону у Ватутіному

Черкаська обласна прокуратура вивчає питання дотримання закону під час закупівлі робіт з реконструкції стадіону “Шахтар” у місті Ватутіне. Торги провів один із департаментів Черкаської ОДА у вересні-жовтні 2023 року на суму понад 13,5 мільйонів гривень.

Про це повідомили у пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Нині встановлено, що у 2021 році департамент здійснив дві закупівлі робіт з реконструкції стадіону на суму 13,4 мільйонів гривень. За діючими договорами, у цьому році передбачено освоєння 8 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Переможцем усіх трьох закупівель, проведених у 2021-2023 роках, стало одне приватне товариство.

Прокуратура зауважує, що в одному з випадків їхня пропозиція була дорожчою на 1,2 мільйони гривень, ніж пропозиції чотирьох інших учасників, які були відхилені замовником.

У вересні поточного року через відсутність бюджетного фінансування департамент з контрагентом уклав додаткові угоди про зменшення обсягів робіт до суми вже виконаних. Через один робочий день було оголошено про здійснення нової закупівлі робіт з реконструкції цього стадіону на суму 13,5 млн грн.

У зв’язку з обґрунтованими сумнівами щодо дотримання принципів відкритості, прозорості, максимальної економії та ефективності закупівлі робіт, прокуратура ініціювала питання дотримання департаментом законодавства про публічні закупівлі.

Подальші заходи прокурорського реагування будуть вжиті з урахуванням дій або бездіяльності та висновків зазначених уповноважених державних органів.

Про вказане заступник керівника обласної прокуратури Станіслав Торопчин поінформував 7 грудня членів робочої групи “Прозорість і підзвітність”, створеної при Черкаській ОВА.

Водночас, за інформацією Черкаської ОВА, аналіз пріоритетності видатків проведено на виконання протоколу одного із засідань робочої групи «Прозорість і підзвітність». Зокрема, тих видатків, які в зоні відповідальності ОВА.

Ухвалено рішення щодо перерозподілу залишків субвенцій із державного бюджету на фінансування заходів Програми територіальної оборони та облаштування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Фінансування знято.

Нагадаємо, раніше “18000” писав: У Ватутіному реконструюють стадіон за 13,7 мільйона. Він входив до “Великого будівництва”.

Дивіться розслідування, прямі ефіри, опитування від “18000” на ютубі. Не забудьте підписатися! 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *