Черкаська СБУ: підозру отримав ще один колаборант, який працює в окупаційному мінюсту “лнр”

Колаборант

Працівники Черкаської СБУ зібрали доказову базу на чоловіка, який підтримав російських загарбників та увійшов до керівного складу підрозділів так званого “міністерства юстиції «лнр»”.

Про це “18000” повідомили в пресслужбі СБУ в Черкаській області.

Як встановили слідчі, 45-річний житель Сватового, що на Луганщині, раніше працював в територіальному відділі державної виконавчої служби. Після захоплення міста чоловік пішов на співпрацю з окупантами і вже з листопада 2022 року його призначили на посаду начальника “вiддiлу судових приставiв Сватiвського районного управлiння міністерства юстицiї «лнр»”.

На цій посаді він бере участь у виконанні завдань окупантів щодо організації роботи судових приставiв. Також здiйснює контроль за примусовим виконанням судових актів, вчиняє окремі виконавчi дiї.

Слідчі СБУ повідомили чоловіку про підозру за двома статями Кримінального кодексу України:

  • ч. 2 ст. 111 (державна зрада);
  • ч. 5 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території).

Нагадаємо, житель Черкас може сісти на 8 років у в’язницю за жорстоке побиття жінки.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *