Черкаська “Слуга народу” вийшла на публіку. Коментує лише спорт (ФОТО, ВІДЕО)

Народна депутатка Любов Шпак, обрана влітку минулого року до парламенту від 194 одномандатного мажоритарного округу в місті Черкаси від партії “Слуга народу”, вперше за тривалий час з’явилась на публічному заході.

Сьогодні, у межах церемонії “Спортивне сузір’я” в області відзначають кращих спортсменів. Захід проходить в обласній філармонії. На ньому присутня і народна депутатка, яка пропустила майже 4 місяці роботи у Верховній Раді після ДТП, яка трапилась у жовтні 2019 року. 

Весь цей час Шпак не комунікувала з виборцями та пресою, заявляючи, що перебуває на лікарняному. Повернувшись до роботи Любов Олександрівна намагалась відновити власну публічність, зокрема – публікуючи дописи у фейсбуці. В одному з яких довго не могла визначитися із прізвищем міністра фінансів. 

На сьогоднішній церемонії Шпак відмовилася давати будь-які коментарі та відповідати на питання журналістів видання “18000” стосовно її роботи, зіславшись на те, що захід “спортивний і питання також мають стосуватись спорту”.

Також Любов Шпак перенаправила журналістів до своєї помічниці. Та натомість пообіцяла віднайти у депутатки час на комунікацію зі ЗМІ.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *