Черкаське відділення антимонопольного комітету припиняє діяльність

Сьогодні останній день роботи Черкаського обласного територіального відділенням АМКУ.

Про це 18000 повідомила його начальниця Юлія Чемич.

– У Черкасах лишаються працювати 5 осіб. Тут діятиме по суті осередок київського відділення. Він не матиме статусу юридичної особи та можливості ухвалювати рішення, – каже вона.

«Сотні справ та досліджень, мабуть, не все вдалося реалізувати, але мені не соромно дивитися в очі жодній людині! Для мене особисто – це безцінний досвід! Ціную кожного, хто працював у тервідділенні та зі мною особисто! Чотири роки на Черкащині назавжди залишаться в моєму житті як яскравий та незабутній період!» – написала пані Чемич у своєму Фейсбуці.

Як писав 18000, в Україні ліквідують 18 територіальних відділень Антимонопольного комітету. У тому числі це стосується і Черкаського обласного відділення АМКУ.

Колишня державна уповноважена Антимонопольного комітету Агія Загребельська написала, що рішення щодо ліквідації є ідеєю голови АМКУ Юрія Терентьєва.

«Справжня мотивація очільника комітету, на мою думку, була та є примітивною – мати прямий та простий вплив на прийняття рішень на місцях. Адже шести керівникам ТВ давати «вказівки» простіше, ніж 24-ом», – написала вона.

коментарі

1 Коментар

  1. Тільки за те, що саме ці діячі “освятили” в Черкасах монополію нової пакості, їх ще довго будуть згадувати “незлим тихим словом” усі містяни

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.