Черкаські актори готуються до нового театрального сезону (ВІДЕО)

Актори Черкаського обласного музично-драматичного театру імені Шевченка готуються до нового театрального сезону. Його цьогоріч відкриють 28 вересня спектаклем “Олена не прийшла додому”.

Про це розповідають у сюжеті “Ua: Черкаси“.

Доки приміщення драмтеатру не відремонтоване, актори виступають в Центрі дитячої та юнацької творчості та в Будинку культури імені Кулика. Репетирують у невідновлених кімнатах театру.

Наразі до нової дитячої вистави “Вуглинка-Жаринка” актори готуються в приміщенні декораційної. За словами режисера Олександра Кузьмина,  саме тут після пожежі вони просили грати вистави. Акторам цього не дозволили.

– Ми вже молимося на той день, коли ми нарешті повернемося в повному обсязі до себе. Тому що, маєте зрозуміти, у вас був свій дім, куди ви завжди могли прийти, де було затишно, де була творча аура, яка вже напрацьована, яка вже натхненна багатьма поколіннями. І тут раптом цього приміщення не стало, – розповідає актор Олександр Гуменний.

Після пожежі вдалося відновити балетний зал. Тут нині актори відпрацьовують виставу “Снігова королева”.

Як повідомив начальник управління Департаменту містобудування та архітектури області Денис Сердюк, реконструкцію першої черги Драмтеатру розпочали у 2017-му. Протягом трьох років на ремонт спрямували 100 мільйонів гривень із держфонду регіонального розвитку та обласного бюджету. Нині в театрі завершено ремонт стелі, стін та підлоги, повністю оновлено глядацьку залу, кулуари та фойє. Також зроблено опалення, водопроводи, електрику.

Зі слів виконроба Станіслава Переметчика, ремонт сцени не передбачений у першій черзі реконструкції. Директор та актори театру ж проти відкриття закладу без відновленої сцени.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини