Черкаські борчині вибороли три медалі на чемпіонаті України

Черкаські борчині

Черкаські спортсменки стали призеркам чемпіонату України. Вони повернулись додому з трьома медалями.

Про це повідомили в пресслужбі Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Чемпіонат з боротьби самбо серед кадетів тривав з 24 до 27 березня у Тернополі. За нагороди змагались 18 команд. Черкаську область представляло 12 спортсменів.

У ваговій категорії 65 кілограми Каріна Десятник виборола бронзову медаль. Лілія Петренко у ваговій категорії 44 кілограми стала срібною призеркою змагань. А Юлія Бондаренко у ваговій категорії 50 кілограмів посіла третє місце.

Нагадаємо, міська рада затвердила програму захисту дітей у Черкасах до 2025 року.

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер-каналі “18000”. Підписуйся, аби не пропустити!