Черкаські чиновники купують фотоапарат за майже 100 тисяч і телевізор за 50

Департамент соціальної політики Черкаської міської ради оголосив про закупівлю мультимедійного обладнання та фотографічної техніки.

Інформація про це розміщена у системі Прозорро.

Відповідно до намірів чиновників має бути придбаний фотоапарат Canon EOS R6 з cтандартним об’єктивом Kit 24-105mm Is Stm. Очікувана вартість закупівлі – 86 тисяч гривень. За таку ж ціну апарат можна купити в мережах роздрібної торгівлі або в інтернет-магазинах. Відповідно до опису, це безшумна бездзеркальна камера, яка дозволяє фотографувати з частотою до 20 кадрів у секунду та знімати 4К-відео. 

У коментарі “18000” директор департаменту Євгеній Данченко розповів про те, що техніка потрібна для належного висвітлення роботи департаменту. Ціну та характеристику фотоапарату пов’язав із тим, що купується обладнання на тривалий період і потрібно, аби характеристики морально не застаріли. 

Окрім того у департаменті купують обладнання для проведення презентацій, он-лайн нарад, конференцій. Вартість закупівлі – 115 тисяч гривень. У складі комплекту – 75-ти дюймового телевізору Samsung, орієнтовною вартість близько 50-ти тисяч гривень, комп’ютер Vinga Mini PC V650 та веб-камери. 

Раніше департамент соціальної політики Черкаської міської ради проводив закупівлю путівок на здійснення дитячого оздоровлення. У результаті проведеного аукціону ціна на путівку виявилась на 30 % більшою, аніж аналогічна послуга, що закуповувалась департаментом соціальної політики Черкаської обласної державної адміністрації.

По темі

коментарі
1 Коментар
  1. Бондаренко каже,що на опалення грошей немає,а на цю Фігню є?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *