Під кураторством “порошенківців” чиновники встановлюють національний рекорд із вартості дитячої путівки

Департамент соціальної політики Черкаської міської ради 14 травня оголосив про намір укласти договір із закупівлі послуг літнього дитячого оздоровлення в підприємства “Юг-Ск”. 

Відповідна угода укладається за результатом проведення відкритих торгів. 

Участь у аукціоні взяли двоє учасників. Водночас свої пропозиції подавали чотири підприємства, два з яких відхилили через невідповідність вимогам тендерної документації.

Зокрема, серед вимог замовника було розміщення безпосередньо на першій лінії узбережжя моря, а також проживання дітей у максимум триповерхових житлових корпусах. Відповідні умови оскаржувались в Антимонопольному комітеті потенційними учасниками, втім скарга була відхилена.

За результатом проведеного аукціону вартість одного дня оздоровлення може скласти 588 гривень. У минулому році вартість оздоровлення у цьому ж закладі коштувала для черкаського бюджету 508 гривень за добу. 

Крім того, “ЮГ-ск” надає послуги оздоровлення для інших замовників з усієї України. Для дітей із херсонського міста Велика Лепетиха путівка коштуватиме 490 гривень за добу, для киян із міста Буча – 429 гривень за добу, для вінничан із Могилів-Подільського могла б коштувати 495 гривень за добу. 

У коментарі виданню “18000” представник підприємства-переможця “ЮГ-СК” Артур Агададян розповів, що різна ціна зумовлена виключно рентабельністю самого підприємства. Всі діти незалежно від міста перебувають і проживають в однакових умовах. Підприємець розповів, що для них є важливі клієнти, з якими вже давно співпрацюють і для яких можуть встановлювати ціну нижче рівня рентабельності, фактично працюючи в мінус. Крім того, він висловив незадоволення окремими учасниками ринку, що встановлюють завідомо неринкові ціни, а потім не надають послуги належної якості. 

Нині керівником департаменту соціальної політики є Євгеній Данченко, який за часів президентства Петра Порошенка очолював Уманську районну державну адміністрацію, а вже у жовтні 2020 року балотувався на посаду мера міста Жашків під егідою одіозного нардепа Антона Яценка та його тодішньої партії “За майбутнє”. 

Куратором галузі соціальної політики є представниця партії “Європейська солідарність” Марина Гаркава. 

Загальна вартість договору – 5,7 млн гривень. Це найбільша сума виділена на дитяче оздоровлення з місцевого бюджету Черкас за всі роки.

Хочеш читати ще більше важливих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE

 

коментарі

3 Коментарі

  1. Армяне рулят? Я вижу, они крепенько и, видать, надолго закрепились в нашем городе. И что бы мы без них делали?))) Одни небоскрёбы в центре чего стоят!))) Если было 4 претендента, и у 2-х было “несоответствие требованиям тендерной документации” – почему бы им не дать шанс всё исправить и участвовать в конкурсе?? А так, складывается впечатление, что их просто убирают, чтобы дать дорогу конкурентам и потенциальному “победителю”…

  2. Я розбируся зі своїми людьми!😡

    1. “Петро Олексійович”, та ви ще й безграмотний?))) Слово “розбЕруся” пишеться через Е!)))

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.