Черкаські депутати дали військовим менше половини обіцяних раніше коштів

Депутати Черкаської міської ради проголосували за розподіл коштів бюджету розвитку. За відповідне рішення проголосували всі присутні депутати, окрім представників фракції “Голос”. Депутати, зокрема, розподілили майже 500 млн гривень, які раніше передбачалися на підтримку Збройних сил України. В результаті військові  отримали менше половини раніше анонсованої суми. 

Левова частина коштів бюджету розвитку була спрямована на покриття видатків, які були фактично виконані, зі слів розпорядників коштів, ще минулого року. Сума про майже 300 млн гривень.

Зокрема, у переліку таких видатків капітальні ремонти різних комунальних установ та закладів, асфальтування, придбання медичного обладнання.

Крім того, понад 140 млн гривень депутати спрямували на придбання різної комунальної техніки. Ці кошти спочатку закладалися на потреби Збройних сил України, втім, за словами чиновників, техніка буде або ж замінювати ту, яка “вилучена” військовими, або ж одразу передаватиметься військовим частинам.

Водночас, за інформацією цих же чиновників, поки жодної одиниці техніки у низки комунальних підприємств, яким планують оновити парк, не вилучено. Мова зокрема про комунальні підприємства “ЧЕЛУАШ”, “Черкаська служба чистоти” тощо. 

Тож на розподіл коштів безпосередньо на потреби військових частин у вигляді субвенцій та техніки, яка одразу потрапить військовим частинам, передбачено 240 млн гривень. Водночас серед цієї суми також і субвенція обласній військовій адміністрації у розмірі понад 30 млн, а також спрямування ще 30 млн гривень на придбання техніки “Черкаській службі чистоти”, яка теж нібито має бути передана на потреби однієї з військових частин. Субвенції безпосередньо військовим та установам, пов’язаним із забезпеченням їхніх потреб, складуть 150 млн гривень. 

За відповідне рішення та розподіл фінансового ресурсу фактично без обговорення та дискусій проголосували представники усіх політичних сил, окрім фракції “Голос”. 

Як повідомляв “18000”, на цьому засіданні Черкаська міська рада також проголосувала за преміювання мера в розмірі 400 %.

коментарі
3 Коментарі
  1. Значить треба їх відправити на передову

  2. Отправить всех этих СЦУК на ноль!!!!

    1. Туди їх понюхать пороху ,місто навіть не збагне, що вони відсутні.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини