Черкаські депутати дають депутату безкоштовно землю у Соснівці для будівництва таунхаусів

16 вересня під час засідання сесії Черкаської міської ради депутати надали дозвіл на розроблення документації із земелеустрою земельної дялянки по вулиці Ціолковському Віталію Чену.

“За” таке рішення проголосувало 25 депутатів усіх фракцій, окрім партії “Голос”. Також не голосували за це рішення представник партії “Слуга народу” Сергій Прядка та Любов Майборода із фракції “За майбутнє”. 

Віталій Чен є давнім соратником міського голови Черкас Анатолія Бондаренка та депутатом обласної ради від фракції ВО “Батьківщина”. Нині він разом із партнерами будує на території Соснівки комерційні таунхауси. Проєкт рішення був зареєстрований на відмову у наданні, втім, за пропозиції представників фракції “За майбутнє”, Чену все-таки нададуть землю.

Депутатам було озвучено наміри використовувати цю земельну ділянку у будівництві комерційної нерухомості, однак це їх не зупинило. Активно проти виступав лише депутат від фракції “Голос” Віктор Євпак, який запропонував викупити цю ділянку та наповнити бюджет. 

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. Ви це вважаєте нормальним, що бельгійський інвестор 6 років не може узаконити заемлю, а якась теща, якийсь депутат це робить запросто і депутати голосують! Вам це не дивно???? А цьому Чену не соромно? Чим він краще? Чим заслужив? Чому для нього зелене світло??

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.