Черкаські депутати “мовчки” віддали землю в лісі оточенню свого колеги

25 листопада під час сесії Черкаської міської ради депутати підтримали проєкт рішення про виділення земельної ділянки по вулиці Дахнівській громадянці Наталії Косик. 

За відповідне рішення проголосували 28 депутатів. Рішення ухвалили попри заперечення профільного департаменту – земельна ділянка розташована у лісопарковій зоні і житлове будівництво тут не передбачене актуалізованим генпланом. 

Попри це голосування підтримали представники всіх політичних сил, окрім партії “Голос”. Також не голосував присутній на засіданні член фракції “Слуга народу” Юрій Котолуп. 

Наталія Косик – приватна підприємиця, яка використовує контактні дані підприємства “Мастер принт сервіс”, зокрема вказала номер цього підприємства під час власної реєстрації фізичною особою-підприємцем. “Мастер принт сервіс” належить родині депутата місцевої ради від партії ВО “Черкащани” Івану Сухарькову. 

Земельна ділянка, що переходить до власності Наталії Косик, розташована поряд зі скандальною “дачею Андреєва”. Попри невідповідність генеральному плану міста, депутати надали дозвіл на відведення відповідної ділянки без обговорень. Дозвіл на розроблення технічної документації для відведення цієї ділянки надавався попередньою каденцією місцевої ради ще у 2020 році, але до завершення процесу землевідведення перейшли лише зараз.

Також у цей же день поряд відвели ще одну ділянку громадянину Сергію Марусенку. Інформація про нього у публічних джерелах відсутня, втім ділянка також перебуває у лісопарковій зоні.

Хочеш читати ще більше “земельних” матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE

 

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. Народ не ошибся,что обрал этих народных депутатов Теперь все видят их безкорыстность и щедростью выделении земли простому народу

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.