“Піар-кампанія одної людини”: черкаські депутати підтримали фонд міського голови

Черкаська міська рада розглянула фінансування фонду міського голови. Його підтримали 22 депутати, чого достатньо для ухвалення рішення.

Це питання викликало дискусію не лише серед депутатів, а й представників громадського сектора, які прийшли на засідання.

Департамент соціальної політики запропонував закласти з бюджету 930 тис. грн на 2024 рік. За ці кошти мер зможе дати кошти орієнтовно 210 людям, кожен із яких у середньому зможе отримати 4 400 грн.

Депутат міськради Сергій Шмиголь назвав таке рішення рудиментом минулого, зазначивши, що раніше депутати відмовились від своїх депутатських фондів.

– Міський голова краще за всіх, як свята особа буде видавати подачки і проводити далі свою піар-кампанію? – обурився Шмиголь.

Інший депутат Нарек Казарян зазначив, що був одним із ініціатором скасування депутатських фондів.

– Але якщо мер хоче залишити свій фонд, він може це зробити, – додав Казарян.

Окрім того, виступила і громадська активістка Вікторія Феофілова. Вона закликала депутатів бути послідовними.

– Чим відрізняється фонд міського голови від фонду депутатів? Нічим. Це бюджетне фінансування піар-кампанії одної людини – міського голови. Якщо міський голова хоче бути благодійником, хай роздає свої кошти, а не бюджетні. Це не соціальний відділ, а міський голова, – сказала Феофілова.

Зрештою позитивне голосування за це рішення активісти зустріли вигуками “Ганьба”. Окрім того, люди поцікавились, чому мер відсутній на засіданні. Секретар міськради зазначив, що Анатолій Бондаренко на похороні.

Дивіться засідання міської ради наживо

Нагадаємо, сьогодні депутати також розглянуть преміювання мера.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
4 Коментарі
  1. Правильно Феофілова каже,а нарік як та жучка перед хазяїном

  2. Коли ж вони вже нажеруться,99% корупціонерів

  3. ДУПОЛИЗЫ..

  4. Вони ніколи не нажруться.Міняти потрібно 99процентів зажралися Сук……

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *