Черкаські депутати просять повернути премії військовим

Черкаська міська рада звернеться до Кабміну та Міноборони з пропозицією повернути військовим щомісячні премії в розмірі 30 тисяч гривень.

З такою пропозицією виступив депутат міськради Сергій Кудактін.

Він зазначив, що коли військові перебувають у тилу, вони готуються до відправки на фронт і злагодження.

– Вони власним коштом купують спорядження, значна частина кинули роботу, підтримують своїх рідних за кордоном, – зазначив Кудактін.

Зрештою “за”  звернення проголосували 29 депутатів.

Нагадаємо, під час сесії міської ради депутати з різних фракцій розкритикували пропозицію голови фракції “Голос” Віктора Євпака збільшити суму з бюджету міської ради на ЗСУ. Загалом депутат вважає, що представлений бюджет розвитку сьогодні “шокуючий і проблемний”.

Також читайте: Командир черкаської бригади територіальної оборони Анатолій Стуженко просить міську раду фінансово допомогти військовим. Потрібні, мінімум, 60 дронів-“мавіків”, більше 120 “старлінків”.

Дивіться відео із засідання міської ради онлайн

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогуЦей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру».

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *