Черкаські депутати від проросійської сили кажуть, що “за народ”, але останні події не коментують

Заступник голови Черкаської обласної ради від проросійської сили “ОПЗЖ” Володимир Доманський запевняє, що з колегами по партії та фракції не обговорює новини про вторгнення російської армії в Україну.

Про це він заявив у коментарі “18000”.

Також політик зазначив, що ще не сформував позиції стосовно останніх подій і заяв його політичної сили на центральному рівні.

– Буде сесія, будемо спілкуватися. У нас же сесія раз у три місяці, ми там перед сесією подивились питання, буде сесія – будем збиратися – зазначив Доманський. 

На уточнююче запитання, чи будуть представники фракції “ОПЗЖ” оперативно реагувати на останні події і вносити корективи у свою роботу, він відповів, що цього робити не будуть. Також Доманський повідомив, що займається питанням розгортання територіальної оборони в області.  Стосовно оцінки виступу безпосередньо президента Російської Федерації Володимира Путіна, то Доманський сказав що нібито його не дивився.

Лідер фракції “ОПЗЖ” у Черкаській міські раді Олександр Замирайло розповів, що він з колегами по фракції “за мир, за народ” та не став коментувати  останні рішення власної політичної сили на центральному рівні.

– У нас позиція дуже зрозуміла: ми за народ, ми за Україну, це перше. А друге – не треба сіяти паніку, тому що навколо нас зараз багато голослівних висловлювань. Така наша позиція, – сказав російською депутат.

Водночас він запевнив, що і Крим, і Донбас – це територія України. Після уточнюючого запитання до депутата місцевої ради про оцінку останніх подій на сході України, він назвав це “великою політикою” та розповів, що не коментує вчорашній виступ президента РФ Володимира Путіна. Після цього зв’язок із Замирайлом зник, а зателфонувавши згодов, він заявив, що сьогодні більше не має часу на спілкування. 

Сьогодні вдень фракція “ОПЗЖ” майже у повному складі не підтримала спільну заяву депутатів Верховної Ради стосовно подій на території України. Не голосував за відповідне рішення і лідер обласного осередку партії Василь Німченко. Раніше на офіційних сторінках партії була поширена заява, у якій провина за останні події на території країни покладалась на центральну владу України через нібито невиконання ними мінських домовленостей. 

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі
4 Коментарі
  1. Слов нет, одни маты. Одни вредители кругом

    1. Все нарпеды за народ Они друг друга стоят Уроды

  2. Ціх тварюк колаборантів в клітку під охорону!!!

  3. Питання до голів ОДА і мерії міста Черкаси. В місті не залишилося ні єдиного бомбосховища,все продано, розвалено. Як і по всій Україні. А те що пропонується населенню – це підвали під супермаркетами. Якщо завалить, то й не вилізиш. Спасибі попереднім президентам і тим хто їх підтримує йдосі. Всі говорять про евакуацію. Питання- звідки і куди. Цей просто втеча. Головне щоб не було паніки, її і очікує Путін. Не дочекається!!!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *