Черкаські депутати зробили крок до закупівлі тролейбусів у кредит

Черкаські депутати підтвердили участь у проєкті, завдяки якому місто зможе купити 45 тролейбусів за кредитні кошти.

Відповідну заяву про наміри Черкаська міська рада ухвалила на засіданні міськради 6 квітня.

Як розповіла директорка департаменту економіки Ірина Удод, проєкт буде реалізовано спільно з Міністерством інфраструктури. Місто планує взяти у кредит на 20 років вартістю 14,5 мільйонів євро в Європейському інвестиційному банку.

– Сьогодні після низки процедурних питань ми відправляємо рішення про готовність брати участь у проєкті. По процедурі наступний етап після ратифікації угоди – місту будуть надані всі умови щодо взяття фінансових зобов’язань, – зазначила Ірина Удод. – Дуже добре, що Міністерство інфраструктури бачить саме Черкаси надійним партнером у реалізації цього проекту.

Вона також зазначила, що в подібному проєкті 5 років тому вже брав участь Луцьк. Останню партію тролейбусів місто отримало минулоріч.

– Черкаси планують закупити 45 тролейбусів. Спочатку планували разом із рухомим складом взяти також кошти на реконструкцію мережі. Але враховуючи  те, що багато міст було відібрано, а фонд обмежений, вирішили поки що лише рухомий склад закупити. Мережу з часом оновимо, можливо, вже за бюджетні кошти, – додала директорка департаменту економіки.

Як писав “18000”, завдяки реалізації  проєкту “Міський громадський транспорт України ІІ” для Черкас за кошти позики можуть придбати 45 тролейбусів. Для цього “Черкасиелектротранс” має виконати низку завдань, зокрема перейти на оплату транспортної роботи вже з цього року. Вже після виконання всіх умов має бути погодження фінансової угоди міською радою та підписання її.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.