Черкаські дорожники розірвали договори на майже 3 мільярди гривень, бо немає грошей

Служба автомобільних доріг області розірвали три угоди на експлуатаційне утримання доріг загального користування державного значення на Черкащині загальною вартістю 3 мільярди гривень. Причина – відсутність видатків для виконання договору.

Про це йдеться на порталі Dozorro.

Експлуатаційне утримання передбачає надання низки послуг. Зокрема, засипання промоїн, ліквідацію вибоїн на дорожньому полотні, очищення проїзної частини, заміну дорожніх знаків, фарбування, влаштування дорожньої розмітки а також утримання штучних споруд та зимове утримання доріг.

Варто зазначити, що фінансування цих послуг повністю покладено на державний бюджет.

Так, 23 вересня замовник уклав договір на 1,88 мільярда гривень із ТОВ ШРБУ-48. Термін дії угоди – з почату 2020 до кінця 2022 року. Йдеться про утримання 458 кілометрів наступних доріг:

17 жовтня цей договір було розірвано, через відсутність видатків.

15 жовтня САД уклала дві угоди (ТУТ і ТУТ) на експлуатацію доріг державного значення із ТОВ “Ростдорстрой” сумарною вартістю 984 мільйони гривень. Договори вступали в силу в день підписання і мали діяти до кінця 2020 року. У сумі за двома угодами підрядник мав утримувати 725 кілометрів таких доріг:

Ці договори були розірвані у день підписання, тобто 15 жовтня, без надання послуг та сплати авансу через відсутність видатків.

Зазначимо, що товариство «Ростдорстрой» неофіційно входить до орбіти міського голови Одеси Геннадія Труханова і є одним з найбільших дорожніх підрядників в Україні. У Черкаській області фірма уклала із Службою автомобільних доріг угод на майже 1 мільярд гривень.

ТОВ “ШРБУ-48” є одним із фаворитів черкаських дорожників і за останній час уже отримали від них 26 підрядів загальною вартістю понад 2 млрд гривень. Підприємство фактично належить скандально відомому бізнесмену Бахтіяру Сапаєву. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.