Черкаські ДСНС-ники стали другими в гирьовому спорті

Черкаські рятувальники стали другими в гирьовому спорті серед силових структур області.

Про це повідомляють на сторінці Управління ДСНС України в Черкаській області.

Кубок Черкаської обласної організації ФСТ “Динамо” України з гирьового спорту серед силових структур області відбувся у спортивному комплексі ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля.

На змаганнях черкаські рятувальники були представлені у 6 вагових категоріях, у 3 з яких зуміли вибороти медалі. Зокрема, у ваговій категорії до 63 кг другий результат показав співробітник Управління Антон Єфремов. Ще одне срібло у категорії до 68 кг виборов співробітник 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини Сергій Кокозей.

У виконанні вправ з поштовху та ривку у ваговій категорії до 73 кг переміг начальник караулу ДПРЧ-10 Олександр Сис.

У підсумковому заліку команда черкаських рятувальників виборола 2 загальне місце, пропустивши попереду команду гирьовиків з ЧІПБ. Третє місце завоювали представники Управління поліції охорони Черкаській області.