Черкаські енергетики завершили підготовку до зими

Робота черкаських енергетиків

У підрозділах Черкасиобленерго виконали планові й капітальні ремонти, технічне обслуговування, передбачили аварійні запаси необхідних матеріалів і техніки перед зимовим періодом. 

Про це повідомили в пресслужбі обленерго.

– Компанія відремонтувала 618 км повітряних ліній 0,4-150 кВ, 122 трансформаторні підстанції, 380 кабельних ліній напругою 10-0,4 кВ. Розчищено майже 2700 км траси повітряних ліній електропередачі усіх класів напруги. Також виконано технічне обслуговування всіх трансформаторних підстанцій. Особливу увагу було приділено об’єктам, які живлять критичну інфраструктуру. У випадку виникнення дефіциту потужності в енергосистемі України, розроблені і погоджені графіки обмеження електроенергії, – прокоментував технічний директор Черкасиобленерго Володимир Заврін.

За словами директора міської філії обленерго Вадима Трохимця, на підприємствах критичної інфраструктури встановлені незалежні джерела живлення.

– Встановлення незалежних джерел живлення дасть можливість підтримати життєдіяльність населення у період надзвичайних ситуацій,– пояснив Вадим Трохимець. – Хочу відмітити і роботу ОСББ, цьогоріч було виконано планові заміни електролічильників в кількості 3000 штук. При виконанні таких робіт ми звертаємо увагу на стан внутрішньобудинкових мереж, про що повідомляємо балансоутримувачів. Нині є такі ОСББ, які повністю привели до норм свої внутрішньобудинкові мережі.

Енергетики прокладають кабель

Директор відокремленого структурного підрозділу “Черкаські енергетичні мережі” Юрій Батурін додав, що на випадок необхідності, персонал підрозділу освоїв додаткові спеціальності.

– Заздалегідь узгоджені з органами виконавчої влади на місцях графіки обмеження електричної енергії, графіки погодинних відключень та графіки аварійних відключень. Вони будуть застосовані тоді, коли виникне дефіцит потужності електроенергії, зважаючи на ситуацію, в якій перебуватиме енергосистема.

Крім того, енергетик зазначив, що у підрозділі опрацьована схема дій з диспетчерськими службами на випадок надзвичайної ситуації, у разі її виникнення, схема нормального режиму переходитиме у схему обмеженого режиму, коли забезпечуватимуться електроенергією лише основні об’єкти життєдіяльності району й області в цілому.

Нагадаємо, Черкащина отримала допомогу від канадців.

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *