Черкаські гімнасти завершили виступи на Кубку світу з п’ятьма медалями

Черкаські спортсмени Ілля Ковтун і Назар Чепурний вибороли п’ять нагород Кубка світу зі спортивної гімнастики.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці відділення НОК у Черкаській області.

Кубок світу зі спортивної гімнастики тривав у єгипетському Каїрі.

Ілля Ковтун із Іриною Надюк

Ілля Ковтун, який напередодні здобув перемогу у вільних вправах та “бронзу” на коні, виборов ще дві золоті медалі. Гімнаст підтвердив свої вміння на брусах та поперечині. Загальний результат Іллі Ковтуна на Кубку світу – три золоті та одна бронзова медаль.

Назар Чепурний зліва

Назар Чепурний – зліва

Срібло в опорному стрибку здобув Назар Чепурний. Він показав у фіналі два стрибки, поступившись бронзовому призеру Олімпіади-2020 і чинному чемпіону світу у цьому виді Артуру Давтяну з Вірменії.

Нагадаємо, черкащанин Ковтун – кращий спортсмен квітня в країні.

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди