Черкаські комунальники почали виготовляти паливо із відходів

У Черкасах комунальники розпочали процес перероблювання відходів кількох категорій на альтернативне екологічне паливо, яке в подальшому використовуватимуть для вироблення теплової та електричної енергії.

Над таким проєктом із газозаміщення працюють фахівці комунального підприємства «Екологія», повідомляє пресслужба Черкаської міськради.

За словами заступника міського голови Руслана Ткаченка, це дозволить зменшити вартість однієї гігакалорії тепла для населення. Він повідомив, що для втілення проєкту із газозаміщення в життя не залучали кошти із бюджету міста. Зараз фахівці переробляють деревину та продають це паливо для Сміли.

Начальник відділу екології департаменту житлово-комунального комплексу Володимир Гусаченко розповів, що в місті нині накопичили близько 25 тисяч складометрів відходів деревини. Саме їх переробляють задля виготовлення альтернативної енергії.

– Це гілля, яке складалося тут після знесення, обрізки дерев на вулицях нашого міста, території шкільних та дошкільних закладів, комунальних підприємств, – говорить він. – Зараз ми переробляємо його в щепу, яку потім використовуватимемо для виробництва теплової та електричної енергії. За допомогою КП «Екологія» була залучена спеціальна техніка, потужність якої дозволяє подрібнити 150 складометрів на годину.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. Будем дышать дымком. Зато в тепле. Не знаю, что хуже

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.